Kontakt

Pokud mají pacientky otázky týkající se jejich zdravotního stavu nebo možností léčby, měly by se vždy nejprve obrátit na svého lékaře. Políčka označená hvězdičkou (*) jsou povinná a bez jejich vyplnění nelze formulář odeslat.

Společnost Gedeon Richter považuje za důležitou ochranu osobních informací. Při zpracování všech osobních údajů, které nám poskytnete, budeme dodržovat platné zákony o ochraně osobních údajů.

Dobrovolným poskytnutím svých osobních informací souhlasíte s uchováním, zpracováním a použitím osobních údajů. Vaše kontaktní údaje použije společnost Gedeon Richter pouze k tomu, aby vás kontaktovala v případě potenciálně nesprávně vyplněných údajů, u nichž bude potřeba objasnění.

Kontaktní formulář pro všeobecné informace

    Tímto souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (stát, jméno, příjmení, e-mail) podle zákona o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) společností Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o., IČ: 24723720, se sídlem Na Strži 65, 140 00 Praha 4, Česká republika. Tento souhlas lze kdykoli odvolat. Jeho odvolání nemá vliv na zákonnost zpracování před jeho odvoláním.
    Tímto souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (stát, jméno, příjmení, e-mail) podle zákona o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) společností Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o., IČ: 24723720, se sídlem Na Strži 65, 140 00 Praha 4, Česká republika, za účelem zasílání newsletterů a jiných marketingových informací. Tento souhlas lze kdykoli odvolat. Jeho odvolání nemá vliv na zákonnost zpracování před jeho odvoláním.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Potřebujete poradit se svým problémem s děložními myomy?
Obraťte se na odborníky z myomových center.

Zajímavé informace

Zajímavé informace

Myomy trápí čtvrtinu žen. Nová léčba odsune operaci

Myomy jsou nezhoubné nádory, vyrůstající ze svaloviny děložní stěny. Pokud trápí i vás, neváhejte s léčbou – nemusí to být vždy hned operace.

http://www.blesk.cz/clanek/radce-zdravi-a-zivotni-styl-zdravi/287950/dobra-zprava-pro-zeny-myomy-lze-lecit-i-bez-operace.html

 

Nová léčba děložních myomů je tady!

Myomy patří mezi nejčastější nezhoubné nádory dělohy. Jejich léčba spočívá v medikamentózní terapii pomocí tablet či injekcí, nebo v chirurgickém řešení. V současné době přichází na český trh nový preparát, jehož cílem je zmenšení myomů před chirurgickým výkonem.

http://www.abctehotenstvi.cz/txt/nove-lecba-deloznich-myomu-je-tady

 

Zaostřeno na podbřišek – proč leckdy bolí?

Chlapi mají prostatu a my zase podbřišek. Je to typické místo ženského těla, kde nás často pobolívá, a kde může vzniknout řada zdravotních problémů – od banálních, až po ty závažné. Asi nejčastější bývají bolesti, související s menstruačním cyklem, protože v pohlavních orgánech se toho s pravidelnou měsíční periodicitou děje opravdu hodně.

http://www.chytrazena.cz/zaostreno-na-podbrisek-proc-leckdy-boli-31337.html

 

Myomy: Co se to děje v děloze?

Nepříjemné bolesti v podbřišku a dlouhé, silné menstruační krvácení, to jsou příznaky, které nakonec většinu žen přivedou do ordinace gynekologa. Vyšetření ultrazvukem pak mnohdy prokáže jeden nebo více děložních myomů.

http://zeny.iprima.cz/zdravi/myomy-co-se-to-deje-v-deloze

 

Bolest v podbřišku: Poznejte, co vám vlastně je

Při bolesti v oblasti mezi pupíkem a stydkou kostí asi každá žena zpozorní. Zvlášť pokud jsou potíže intenzivní či opakované, vyplatí se vyrazit ke gynekologovi.

https://www.zena.cz/zdravi/bolest-v-podbrisku-poznejte-co-vam-vlastne-je/

 

MYOM V DĚLOZE: Jaké jsou příznaky a možnost léčby?

Žádná prevence neexistuje. Děložní myomy mohou překvapit…

http://www.dama.cz/zdravi/myom-v-deloze-jake-jsou-priznaky-a-moznost-lecby-27654/komentare

 

Potřebujete poradit se svým problémem s děložními myomy?
Obraťte se na odborníky z myomových center.

Send this to friend