Podmínky používání

Podmínky používání

Používáním tohoto webu berete na vědomí, že jste si přečetli, porozuměli a souhlasíte s tím, že budete vázáni níže uvedenými podmínkami, které Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o. také považuje za závazné. Metody správy dat, právní upozornění týkající se odpovědnosti za obsah a autorská práva na webu a zásady správy informací portálu jsou naší společností pravidelně revidovány a v případě potřeby upravovány.

Máte-li jakékoli dotazy týkající se těchto podmínek používání, nebo chcete-li učinit jakékoli připomínky nebo navrhnout jakékoli změny za účelem zlepšení těchto podmínek, odešlete je prosím kliknutím na tlačítko Kontakt v dolní části stránky.

Váš přístup a používání portálu Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o. podléhá těmto podmínkám použivání a všem příslušným zákonům. Přístupem na stránky a jejich prohlížením přijímáte, bez omezení nebo kvalifikace, podmínky definované v těchto podmínkách používání.

Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o. si vyhrazuje právo tyto Podmínky používání kdykoli upravit, změnit a aktualizovat. Vzhledem k tomu, že souhlasíte s tím, že budete těmito úpravami vázáni, doporučujeme vám pravidelně kontrolovat tyto Podmínky používání.