Kontakt

Pokud mají pacientky otázky týkající se jejich zdravotního stavu nebo možností léčby, měly by se vždy nejprve obrátit na svého lékaře. Políčka označená hvězdičkou (*) jsou povinná a bez jejich vyplnění nelze formulář odeslat.

Společnost Gedeon Richter považuje za důležitou ochranu osobních informací. Při zpracování všech osobních údajů, které nám poskytnete, budeme dodržovat platné zákony o ochraně osobních údajů.

Dobrovolným poskytnutím svých osobních informací souhlasíte s uchováním, zpracováním a použitím osobních údajů. Vaše kontaktní údaje použije společnost Gedeon Richter pouze k tomu, aby vás kontaktovala v případě potenciálně nesprávně vyplněných údajů, u nichž bude potřeba objasnění.

Kontaktní formulář pro všeobecné informace

    Tímto souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (stát, jméno, příjmení, e-mail) podle zákona o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) společností Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o., IČ: 24723720, se sídlem Na Strži 65, 140 00 Praha 4, Česká republika. Tento souhlas lze kdykoli odvolat. Jeho odvolání nemá vliv na zákonnost zpracování před jeho odvoláním.
    Tímto souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (stát, jméno, příjmení, e-mail) podle zákona o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) společností Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o., IČ: 24723720, se sídlem Na Strži 65, 140 00 Praha 4, Česká republika, za účelem zasílání newsletterů a jiných marketingových informací. Tento souhlas lze kdykoli odvolat. Jeho odvolání nemá vliv na zákonnost zpracování před jeho odvoláním.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Potřebujete poradit se svým problémem s děložními myomy?
Obraťte se na odborníky z myomových center.

Naše vlastní  zkušenosti s přípravkem Esmya  jsou velmi dobré.

Naše vlastní  zkušenosti s přípravkem Esmya  jsou velmi dobré.
12.1.2017 Gedeon Admin

Naše vlastní  zkušenosti s přípravkem Esmya  jsou velmi dobré.

Osvědčily se nám zvláště u žen v perimenopause ( po 45 roce života), kdy po nasazení došlo ke  zmenšení myomů,  snížení  intenzity krvácení  a  často  jsme tím  problém myomatosy vyřešili definitivně, bez nutnosti operační terapie.

Rovněž u mladých žen, plánujících ještě graviditu je rozhodně výhodnější preferovat Esmyí  před myomektomií, protože jsme tím schopni mnohdy vyřešit problém bez jizvy či oslabení stěny

děložní, což v případě operační terapie  může představovat  významné riziko ruptury dělohy v následné graviditě.

Esmya byla  u našich pacientek  velice dobře tolerována  a brzy po nasazení došlo k zástavě krvácení a žádné nepříjemné vedlejší účinky jsme nezaznamenali.

Esmya představuje  opravdu efektivní neinvazivní postup při  řešení myomatosy při zachování reprodukčních  schopnost

Na základě naších zkušeností můžeme  terapii  myomatosy preparátem Esmya plně doporučit.

 

MUDr. Bohuslav Mičaník
vedoucí lékař
Centrum ambulantní gynekologické a prenatální péče
GYN-PREN s.r.o.
Jiráskova 2270, 738 01 Frýdek Místek
http://www.gyn-pren.cz/

0 Comments

Leave a reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Send this to friend