Kontakt

Pokud mají pacientky otázky týkající se jejich zdravotního stavu nebo možností léčby, měly by se vždy nejprve obrátit na svého lékaře. Políčka označená hvězdičkou (*) jsou povinná a bez jejich vyplnění nelze formulář odeslat.

Společnost Gedeon Richter považuje za důležitou ochranu osobních informací. Při zpracování všech osobních údajů, které nám poskytnete, budeme dodržovat platné zákony o ochraně osobních údajů.

Dobrovolným poskytnutím svých osobních informací souhlasíte s uchováním, zpracováním a použitím osobních údajů. Vaše kontaktní údaje použije společnost Gedeon Richter pouze k tomu, aby vás kontaktovala v případě potenciálně nesprávně vyplněných údajů, u nichž bude potřeba objasnění.

Kontaktní formulář pro všeobecné informace

    Tímto souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (stát, jméno, příjmení, e-mail) podle zákona o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) společností Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o., IČ: 24723720, se sídlem Na Strži 65, 140 00 Praha 4, Česká republika. Tento souhlas lze kdykoli odvolat. Jeho odvolání nemá vliv na zákonnost zpracování před jeho odvoláním.
    Tímto souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (stát, jméno, příjmení, e-mail) podle zákona o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) společností Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o., IČ: 24723720, se sídlem Na Strži 65, 140 00 Praha 4, Česká republika, za účelem zasílání newsletterů a jiných marketingových informací. Tento souhlas lze kdykoli odvolat. Jeho odvolání nemá vliv na zákonnost zpracování před jeho odvoláním.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Potřebujete poradit se svým problémem s děložními myomy?
Obraťte se na odborníky z myomových center.

Zkušenosti s novou neinvazivní léčbou

Zkušenosti s novou neinvazivní léčbou
28.5.2016 Gedeon Admin

Dobrý den,

dovolte mi, abych se s Vámi podělil o zkušenosti s novou medikamentózní léčbou. V naší gynekologické ambulanci se poměrně často setkáváme s pacientkami, které přijdou s obtížemi spojenými s onemocněním děložními myomy. Jednou z pacientek byla XY, 36 let, nález myomu – lokalizován submukózně s průměrem 43,7mm, v kombinaci s nuligraviditou a primární sterilitou. Stěžovala si na nepravidelné, spíše častější krvácení či špinění a silnější menstruační krvácení, dyspareunie. Snaha o co nejméně invazivní přístup, odmítala operaci. Jako terapeutický přístup byla zvolena farmakologická léčba přípravkem. Rychlost nástupu účinku léčby na symptomy nastal během 14 dnů od zahájení léčby. Po léčbě došlo k výrazné redukci myomu o 77,7%. Efekt na symptomy, redukci myomu a toleranci léčby byly vynikající. Nyní se pacientka dostavila na kontrolu těhotná. Těhotenství s normálním průběhem.

S pozdravem

MUDr. Pavel Turčan

Send this to friend