Kontakt

Pokud mají pacientky otázky týkající se jejich zdravotního stavu nebo možností léčby, měly by se vždy nejprve obrátit na svého lékaře. Políčka označená hvězdičkou (*) jsou povinná a bez jejich vyplnění nelze formulář odeslat.

Společnost Gedeon Richter považuje za důležitou ochranu osobních informací. Při zpracování všech osobních údajů, které nám poskytnete, budeme dodržovat platné zákony o ochraně osobních údajů.

Dobrovolným poskytnutím svých osobních informací souhlasíte s uchováním, zpracováním a použitím osobních údajů. Vaše kontaktní údaje použije společnost Gedeon Richter pouze k tomu, aby vás kontaktovala v případě potenciálně nesprávně vyplněných údajů, u nichž bude potřeba objasnění.

Kontaktní formulář pro všeobecné informace

    Tímto souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (stát, jméno, příjmení, e-mail) podle zákona o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) společností Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o., IČ: 24723720, se sídlem Na Strži 65, 140 00 Praha 4, Česká republika. Tento souhlas lze kdykoli odvolat. Jeho odvolání nemá vliv na zákonnost zpracování před jeho odvoláním.
    Tímto souhlasím se zpracováním mých osobních údajů (stát, jméno, příjmení, e-mail) podle zákona o ochraně osobních údajů a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) společností Gedeon Richter Marketing ČR, s.r.o., IČ: 24723720, se sídlem Na Strži 65, 140 00 Praha 4, Česká republika, za účelem zasílání newsletterů a jiných marketingových informací. Tento souhlas lze kdykoli odvolat. Jeho odvolání nemá vliv na zákonnost zpracování před jeho odvoláním.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Potřebujete poradit se svým problémem s děložními myomy?
Obraťte se na odborníky z myomových center.

Naše zkušenosti s léčbou

Naše zkušenosti s léčbou
26.9.2016 Gedeon Admin

S příchodem nového farmakologického léku pro terapii děložního myomu přibyl do našeho léčebného portfolia účinný a dobře tolerovaný medikament. Jeho použitím získáváme v léčbě děložní myomatozy více času a prostoru. Umožňuje nám problém nejenom odsunout, ale často i definitivně vyřešit. Jako operatér oceňuji možnost jeho použití v předoperační přípravě k zajištění zmenšení objemu zvláště objemných myomů a omezení krvácení symptomatických pacientek, které poté mají čas k nápravě parametrů krevního obrazu před plánovaným operačním řešením.

MUDr. Jan Karhan

Gynekologie Hloubětín s.r.o.

www.gynekolog.cz/karhan
[email protected]

Mochovská 535/38
Praha 9-Hloubětín

281 866 067
734 421 983

Send this to friend