Kontakt

Pokud mají pacientky otázky týkající se jejich zdravotního stavu nebo možností léčby, měly by se vždy nejprve obrátit na svého lékaře. Políčka označená hvězdičkou (*) jsou povinná a bez jejich vyplnění nelze formulář odeslat.

Společnost Gedeon Richter považuje za důležitou ochranu osobních informací. Při zpracování všech osobních údajů, které nám poskytnete, budeme dodržovat platné zákony o ochraně osobních údajů.

Dobrovolným poskytnutím svých osobních informací souhlasíte s uchováním, zpracováním a použitím osobních údajů. Vaše kontaktní údaje použije společnost Gedeon Richter pouze k tomu, aby vás kontaktovala v případě potenciálně nesprávně vyplněných údajů, u nichž bude potřeba objasnění.

Kontaktní formulář pro všeobecné informace

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Potřebujete poradit se svým problémem s děložními myomy?
Obraťte se na odborníky z myomových center.

Zajímavé informace

Zajímavé informace

Myomy trápí čtvrtinu žen. Nová léčba odsune operaci

Myomy jsou nezhoubné nádory, vyrůstající ze svaloviny děložní stěny. Pokud trápí i vás, neváhejte s léčbou – nemusí to být vždy hned operace.

http://www.blesk.cz/clanek/radce-zdravi-a-zivotni-styl-zdravi/287950/dobra-zprava-pro-zeny-myomy-lze-lecit-i-bez-operace.html

 

Nová léčba děložních myomů je tady!

Myomy patří mezi nejčastější nezhoubné nádory dělohy. Jejich léčba spočívá v medikamentózní terapii pomocí tablet či injekcí, nebo v chirurgickém řešení. V současné době přichází na český trh nový preparát, jehož cílem je zmenšení myomů před chirurgickým výkonem.

http://www.abctehotenstvi.cz/txt/nove-lecba-deloznich-myomu-je-tady

 

Zaostřeno na podbřišek – proč leckdy bolí?

Chlapi mají prostatu a my zase podbřišek. Je to typické místo ženského těla, kde nás často pobolívá, a kde může vzniknout řada zdravotních problémů – od banálních, až po ty závažné. Asi nejčastější bývají bolesti, související s menstruačním cyklem, protože v pohlavních orgánech se toho s pravidelnou měsíční periodicitou děje opravdu hodně.

http://www.chytrazena.cz/zaostreno-na-podbrisek-proc-leckdy-boli-31337.html

 

Myomy: Co se to děje v děloze?

Nepříjemné bolesti v podbřišku a dlouhé, silné menstruační krvácení, to jsou příznaky, které nakonec většinu žen přivedou do ordinace gynekologa. Vyšetření ultrazvukem pak mnohdy prokáže jeden nebo více děložních myomů.

http://zeny.iprima.cz/zdravi/myomy-co-se-to-deje-v-deloze

 

Bolest v podbřišku: Poznejte, co vám vlastně je

Při bolesti v oblasti mezi pupíkem a stydkou kostí asi každá žena zpozorní. Zvlášť pokud jsou potíže intenzivní či opakované, vyplatí se vyrazit ke gynekologovi.

https://www.zena.cz/zdravi/bolest-v-podbrisku-poznejte-co-vam-vlastne-je/

 

MYOM V DĚLOZE: Jaké jsou příznaky a možnost léčby?

Žádná prevence neexistuje. Děložní myomy mohou překvapit…

http://www.dama.cz/zdravi/myom-v-deloze-jake-jsou-priznaky-a-moznost-lecby-27654/komentare

 

Potřebujete poradit se svým problémem s děložními myomy?
Obraťte se na odborníky z myomových center.

Send this to friend