Kontakt

Pokud mají pacientky otázky týkající se jejich zdravotního stavu nebo možností léčby, měly by se vždy nejprve obrátit na svého lékaře. Políčka označená hvězdičkou (*) jsou povinná a bez jejich vyplnění nelze formulář odeslat.

Společnost Gedeon Richter považuje za důležitou ochranu osobních informací. Při zpracování všech osobních údajů, které nám poskytnete, budeme dodržovat platné zákony o ochraně osobních údajů.

Dobrovolným poskytnutím svých osobních informací souhlasíte s uchováním, zpracováním a použitím osobních údajů. Vaše kontaktní údaje použije společnost Gedeon Richter pouze k tomu, aby vás kontaktovala v případě potenciálně nesprávně vyplněných údajů, u nichž bude potřeba objasnění.

Kontaktní formulář pro všeobecné informace

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Potřebujete poradit se svým problémem s děložními myomy?
Obraťte se na odborníky z myomových center.

Více o

O webových stránkách lecbamyomu.cz

Dostal(a) jste se sem pravděpodobně proto, že buď u vás samotné, nebo u někoho, koho znáte, byly diagnostikovány děložní myomy, a hledáte nějaké informace o tomto stavu.

Stránky Lecbamyomu, které jsou k dispozici v řadě jazyků, přinášejí klíčové informace o tom, co jsou to děložní myomy, co je způsobuje, jak se diagnostikují a jaké jsou možnosti léčby.

Tyto webové stránky v plném rozsahu připravila a financuje společnost Gedeon Richter Marketing ČR, s. r. o.

Pokud máte nějaké otázky přímo související s těmito webovými stránkami,
kontaktujte nás prosím.

Potřebujete poradit se svým problémem s děložními myomy?
Obraťte se na odborníky z myomových center.

Send this to friend